Про нас
tato

Товариство з обмеженою відповідальністю «НАТУРЕ» - виробник снекової групи товарів торгової марки «ТАТО».

Наша компанія була створена в січні 2009 року. Незважаючи на те, що минуло не так вже багато часу з етапу виходу на український ринок, ми вже встигли зарекомендувати себе як перспективна і надійна компанія, а також, сформувати високий рівень довіри до продукції компанії.

Наша продукція привертає до себе все більше споживачів, завдяки якості та унікальної рецептури. «НАТУРЕ» пропонує споживачам смажені: чорне, біле турецьке і гарбузове насіння, фісташки, кукурудзу, горіх (нут), фундук і ін.

Власне виробництво дозволяє здійснювати повний, замкнутий, технологічний цикл. Компанія використовує сировину, вирощену в екологічно чистих регіонах України та експортовану з Туреччини.

Ми приділяємо велику увагу задоволенню побажань наших споживачів, шляхом виготовлення високоякісної продукції, постійним оновленням асортименту та удосконаленням технологій. Проводитися ретельний аналіз якості сировини і готової продукції, розширюється асортиментний ряд.

Надані на ринку товари виготовлені за найостаннішими технологіями. Експлуатація сучасного високо - технологічного обладнання, використання виключно високоякісної сировини та матеріалів, строгий контроль готової продукції і є запорука головних переваг продукції «ТАТО».